O mnie

                        Chcesz mnie lepiej poznać ? 

                  Zapraszam do przeczytania: 


Jestem Karolina, urodziłam się 26 lutego 1998 roku.  Bloga, którego właśnie czytasz, prowadzę od 2013 roku. Stał się dla mnie bardzo ważną częścią mojego życia. Zaraz po rodzinie i znajomych. W moim przypadku -blog- jest to możliwość pokazania czytelnikowi, jak można połączyć jedną rzecz na tysiąc sposobów. Dodatkowo udowodnienie, że wcale dużo pieniędzy na ciuszki nie potrzeba. Okazja do przekonania pozostałych, że sklepu z używaną odzieżą wcale nie są złe. A czasami zawierają naprawdę wspaniały towar. Ale skąd się wzięło u mnie zamiłowanie do mody? Czy zawsze tak było? Otóż nie. Szczerze mówiąc, nigdy wcześnie nie przywiązywałam uwagi do takich rzeczy jak strój. Miałam kilka ulubionych ciuszków-zwłaszcza bluzy- w których mogłam chodzić codziennie. Oczywiście dominował w nich kolor czarny. Tak naprawdę sama nie wiem kiedy to się zmieniło. Pamiętam jedynie tyle, że swój wolny czas uwielbiałam spędzać przeglądając zdjęcia gwiazd, aż trafiłam na różnego rodzaju blogi. Patrzyłam na piękno innych osób oraz na ich gust co do ubrań. Spontanicznie powstał mój pierwszy blog, a zanim kilka kolejnych. Aż w końcu powstała Carolinaa. Mój jedyny blog, który przetrwał tak długo. Teraz, po takim czasie, nie jestem w stanie wyobrazić sobie, abym miała z niego zrezygnować. Pokochałam pisanie postów, robienie zdjęć i ich przerabianie. Chociaż po każdej sesji wracam zmęczona, to jednocześnie jestem zadowolona z siebie jak i z fotografa. Obecnie czuję się dużo lepiej przed obiektywem i przy klawiaturze niż kiedyś. Początkowo nawet wstydziłam się prosić kogoś, aby szedł ze mną na zdjęcia. I właśnie z tego wstydu też "wyleczył" mnie blog. Więc.. Jakby nie patrzeć- moje małe miejsce w sieci- przyniosło mi dużo plusów. Mniejsza wstydliwość, poprawa samooceny, a co najważniejsze- większa odporność na słowa innych ludzi. Wchodząc w świat bloga należy być przygotowanym na falę hejtów. One były są i będą, aż do końca naszego istnienia. Nie możemy też oczekiwać, że nasz blog od razu będzie najlepszy. Każdy z nas kiedyś zaczynał i nie szło mu najlepiej. Ja, pamiętam swoje pierwsze wpisy. Zdjęcia z kamerki z laptopa lub z telefonu ( który miał okropną jakość zdjęć ) , teksty byle jakie, bo przecież aby tylko coś napisać. Obecnie nadal, nie zawsze mam możliwość wybrania się na sesję z aparatem i zdarzają się posty z telefonu, czy z aparatu ale robione w domu. Jednak i tak są lepsze niż początkowo. Oraz staram się robić wszystko, aby jak najczęściej wykonywać te lepsze fotografie.
Ah najważniejsze ! Jak wspomniałam założenie bloga to czysty spontan. Ale jak się okazuje naprawdę kocham to robić w przeciwieństwie do osób zakładających blogi dla darmowych ciuszków czy innych rzeczy. Przede wszystkim powinna być to przyjemność dla blogera. Oczywiście każdy z nas pragnie osiągnąć "wyższy poziom" w blogowaniu. Ale nic na siłę ! Jeżeli coś jest Ci w życiu pisane to i tak się stanie.  A ciężka praca popłaca ! 
Przejdźmy dalej. Zakładając bodajże pierwszego bloga, zaczęłam również szkicować swoje projekty ciuszków. Jeżeli mam wolną chwilę i chęć to nadal to robię. W przyszłości chciałabym otworzyć swój sklep z odzieżą. Ciężkie wyzwanie, ponieważ teraz tego wszystkiego jest bardzo dużo. Jednak mimo wszystko mam nadzieję, że kiedyś ( nawet na starość ) uda mi się to spełnić. 
Należę do osób miłych, zazwyczaj pozytywnie nastawionych do życia. Chociaż oczywiście jak każdemu, tak i mi zdarzają się chwile zwątpienia tzw. dołki. Jestem wrażliwa na krzywdy innych. Typowa kobieta, która lubi oglądać komedie romantyczne, dużo rozmyślać i analizować. Stając przed szafą wciąż nie mam się w co ubrać. 
Aktualizacja!!! Od 27 lutego 2017 jestem mamą najwspanialszej małej kobietki na świecie. Każdy dzień spędzony z moją małą Różą sprawia mi ogromną radość. 


Jeżeli macie jakieś pytania na temat " o mnie " zadawajcie w komentarzach ,  na ask'u ( dopiszcie coś typu "odpowiedz na blogu" ) , lub na e-mail , który znajdziecie w zakładce "Kontakt". Na każde pytanie odpowiem. 

                                                       Karolina. 

                                 Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kylie Cosmetics made in China

Wiosno tak długo na Ciebie czekaliśmy!

12 miesięcy razem