Pink and black | every day

Cześć !
 Przychodzę do Was z fotkami, które udało mi się zrobić w pierwszy weekend sierpnia. W końcu był to weekend pełen słońca jak na wakacje przystało. Zdjęcia podzieliłam na dwa posty, także komu się spodoba zapraszam za kilka dni ponownie na nieco podobny zestaw.
  Przejdźmy jednak do dzisiejszego połączenia. Jak zwykle jest to zestaw idealny na każdy dzień. Zwłaszcza na dni pełne słoneczka i ciepła. Wspominałam już, że uwielbiam zwykłe połączenia nawet takie jak biel i czerń. Jednak,aby nie były tylko klasyki, do czerni dodałam róż. Do całości wybrałam trampki, chociaż podoba mi się także połączenie z sandałkami, które jednocześnie jest nieco eleganckie. Zostawiam Was z fotkami i życzę miłego oglądania !


Buziaki. K. 

Komentarze

  1. Ale ślicznie! :D

    rilseee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładne zdjęcia. Zestaw bardzo mi się podoba :))

    kasia-kate1.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Każdy komentarz to motywacja do dalszej pracy. Jeśli Ci się spodobało zostań na dłużej poprzez zaobserwowanie mojego bloga. Jeśli nie jesteś zadowolony z mojej pracy, chętnie wysłucham Twojej szczerej krytyki, lecz nie szukaj zaczepek na siłę i miejsca do hejtu. Pamiętaj, że jest to moja strona i prowadzę ją po swojemu.
Za każdy komentarz i obserwację bardzo dziękuję. Do zobaczenia przy kolejnym poście ♥

Popularne posty z tego bloga

Kylie Cosmetics made in China

Wiosno tak długo na Ciebie czekaliśmy!

12 miesięcy razem